категорії: блоґ-запис

ФЕСТИВАЛЬ ЗА 10 ДНІВ!

теґи: ZZ1 FEST – 2011, авангардне мистецтво, зігзіг, фестиваль

Зігзігзоне, статечне панство!

Усім, кому просто цікаво зробити мистецький фестиваль власноруч, Бригада творчих ініціатиу ZZ1 повідомляє про початок підготовки до ZZ1 FEST – 2011. Ми оголошуємо фестиваль абсолютно відкритим і запрошуємо усіх без винятку долучитися до безпрецедентного творчого експерименту – Фестивалю за 10 днів!

 

Відкритий фестиваль. До ТЕРМІНОВОЇ участі у підготовці запрошуються усі, хто брав участь у ZZ1 FESTах минулих років, усі, хто чув про цю подію, а також ті, хто просто хоче долучитися до творчого експерименту в авангарді української культури.

Кожен, хто готовий вирішити якесь із організаційних питань, може виступити в ролі мецената або волонтера, хоче створити перфоманс, виставку, концерт, читання, кіно-показ, має негайно зв’язатися з ZZ1 і заявити про себе. zixzixone@gmail.com  

 

Фестиваль за 10 днів. Як і завжди, цього року ZZ1 FEST відбудеться 4-5-6 грудня. Отже, від 24 листопада лишається усього 10 днів, аби вирішити усі організаційні питання і сформувати програму фестивалю.

Як і завжди, ZZ1 FEST орієнтовано на небайдужих. Ми робимо це, тому що нам «не в лом». Ми робимо це, тому що нам цікаво. Ми робимо це не для глядача, спонсора чи інших подібних «заманух». Ми робимо фестиваль своїми силами, в першу чергу – для себе самих. Цього року «Ми» – це усі, хто до нас приєднається.

Але часу обмаль – кожна година має вирішальне значення – не зволікайте!

 

Усі глядачі є учасниками. Фестиваль ZZ1 FEST – 2011 відбудеться «за будь-якої погоди». 24 листопада – точка відліку. За 10 днів, практично «з нуля», фестиваль має бути повністю зроблено. А чому б і ні?

За будь-яких обставин, за будь-яких умов, 4-5-6 грудня Зігзігзоне ФЕСТу – бути! Від кожного з вас залежить те, яким буде цей фестиваль. Досить показухи і споживання: цього року стати глядачами можуть лише ті, кому це треба!

 

Що можна зробити?

Інформація. Отримавши це повідомлення, розішліть його усім, кому вважаєте за потрібне. Усього за два-три найближчі дні про цей експеримент мають знати якомога більше невипадкових, небайдужих людей.

 

Місце проведення. В першу чергу необхідно знайти приміщення. Якщо ви чи ваші знайомі маєте приміщення, в якому можна влаштувати ZZ1 FEST, якщо ваш дядько – директор будинку піонерів, якщо ваш кум – власник виставкового центру, якщо ви маєте можливість дістати дозвіл якогось культурного центру чи галереї або, якщо просто маєте якісь ідеї щодо цього – ви вже найголовніша людина на фестивалі)). Розглядаються будь-які варіанти. Пишіть сюди: zixzixone@gmail.com

 

Меценатство. Якщо ви маєте вільні кошти – не залежно від їх розмірів – виступіть в ролі мецената. Усі внески – реєструються, усі витрати – контролюються, усі спонсори, при необхідності  – рекламуються.  zixzixone@gmail.com

 

Техніка. Звукове та світлове обладнання, проектори, транспорт, будівельні чи художні матеріали. Якщо ви власник компанії, що надає світло і звук – станьте офіційними партнерами.  якщо у вас є пару мікрофонів, хороші колонки, двадцять метрів електричного дроту або власне авто – повідомте нашого координатора – усе може знадобитися.

 

Учасники. Музика, кіно, фото, театр, перфоманси, літературні читання, музичні виступи – будь-яка творчість, яку ви хочете реалізувати в рамках фестивалю. Подавайте творчі заявки і постарайтеся, щоб це було цікаво))) zixzixone@gmail.com

 

Волонтери. Зайві вільні руки – завжди актуальні. Повідомте, що ви можете чи хочете робити, або якщо хочете робити що-небудь взагалі.

 

Медіа, відео, фото.Якщо ви журналіст – запрошуємо вас на фест – що робити, ви самі знаєте)). Якщо ви маєте фотоапарат або відеокамеру  – запрошуємо вас фіксувати подію для майбутніх поколінь.

 Zixzixone.livejournal.com – zixzixone@gmail.com – gerderfonzz1